مسئول آموزش و ترویج اداره کل استاندارد استان یزد گفت: حدود۳ هزار بازدید دانش آموزی در مقاطع مختلف تحصیلی انجام شد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ لیدا عبدزاده افزود: از ابتدای امسال تاکنون، دانش آموزان دختر و پسر مقاطع پیش دبستانی و دوره های اول و دوم ابتدایی از طریق بازدیدهای دانش آموزی با مفهوم […]

مسئول آموزش و ترویج اداره کل استاندارد استان یزد گفت: حدود۳ هزار بازدید دانش آموزی در مقاطع مختلف تحصیلی انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ لیدا عبدزاده افزود: از ابتدای امسال تاکنون، دانش آموزان دختر و پسر مقاطع پیش دبستانی و دوره های اول و دوم ابتدایی از طریق بازدیدهای دانش آموزی با مفهوم استاندارد آشنا شدند.

وی ادامه داد: هر گونه آموزش و ترویج استاندارد در کودکان موثر واقع شده و در ذهنشان ماندگار می شود. اگر فرهنگ استاندارد از دوران کودکی در افراد نهادینه شود، در آینده جامعه ای خواهیم داشت که تمامی افراد آن با مفهوم کیفیت و استاندارد آشنا هستند.

عبدزاده در پایان گفت: همگان می توانند از این بازدیدها که به صورت پخش انیمیشن های جذاب و کلیپ های شاد کودکانه با موضوع استاندارد وطرح پرسش و پاسخ درخصوص آشنایی با مسائل و مفاهیم و نکات حائز اهمیت در استاندارد می باشد، از جمله برگزاری مسابقه بین دانش آموزان و اهداء اقلام ترویجی به آنان بهره برداری کنند.

شایان ذکر است، متقاضیان بازدیدهای حوزه ی استاندارد می بایست درخواست های خود را در طول تابستان هرسال به صورت کتبی یا با تماس با شماره ۱۵۱۷ و ارتباط با حوزه آموزش و ترویج اداره کل استاندارد استان یزد اعلام نمایند، تا از مهرماه به بعد همان سال، در برنامه بازدیدهای استاندارد قرار گیرند.