رئیس شورای قضایی استان یزد، گفت:‌ دوران تحول و تعالی قوه قضاییه و نیاز امروز جامعه، مدیریت جهادی، تحول آفرینی و امید بخشی برای نسل جوان است. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ غلامعلی دهشیری در نشست شورای قضایی استان یزد، اظهار داشت: مدیریت جهادی و انقلابی نیازمند جهاد تبیین است تا افکار عمومی نیز در […]

رئیس شورای قضایی استان یزد، گفت:‌ دوران تحول و تعالی قوه قضاییه و نیاز امروز جامعه، مدیریت جهادی، تحول آفرینی و امید بخشی برای نسل جوان است.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ غلامعلی دهشیری در نشست شورای قضایی استان یزد، اظهار داشت: مدیریت جهادی و انقلابی نیازمند جهاد تبیین است تا افکار عمومی نیز در جریان برنامه ها و اقدامات انجام شده قرار گیرد.

وی بر حضور در اجتماعات مردمی، ارائه میزهای خدمت و مشاوره و قرار دادن وقت مضاعف برای ارباب رجوع تأکید کرد و گفت: اتخاذ رویکرد تبیینی و بیان دستاورد های انقلاب اسلامی و با ارائه آمار های مقایسه ای باید در دستور کار قرار گیرد.

این مقام قضایی، با اشاره به اهمیت نسل جوان و نوجوان در جامعه ابراز داشت: حضور در مدارس در جمع های دانش آموزی و نشست های بحث و تبادل نظر با شوراهای دانشجویی یکی از رسالت های مهم قضات در دوره ی کنونی است.

وی تصریح کرد:‌ عدم روایتگری اول و بموقع مسوولان و خلأ اطلاع رسانی صحیح و اصولی با جوسازی، دروغ پردازی و پروپاگاندای غربی پر می شود، به گونه ای که گذشت حق الناسی قصاص نفس را در مقابل یک جرم امنیتی قرار می دهند و در یک قیاس اشتباه، ماهیت عدالت محور قوه قضاییه را زیر سئوال می برند.