تهران
کد خبر:98828
پ

برپایی نمایشگاه تولیدات داخل از مهمترین مولفه ها در جلوگیری از قاچاق

رییس اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان یزد از آغاز بکار سومین نمایشگاه صنایع آرایشی، بهداشتی، پوست، مو و زیبایی در یزد خبر داد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ دکترصادقیان با اشاره به اینکه محصولات این نمایشگاه تولید داخل است، افزود: یکی از مهم ترین مولفه ها در جلوگیری از قاچاق، فرهنگ سازی است […]

رییس اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان یزد از آغاز بکار سومین نمایشگاه صنایع آرایشی، بهداشتی، پوست، مو و زیبایی در یزد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ دکترصادقیان با اشاره به اینکه محصولات این نمایشگاه تولید داخل است، افزود: یکی از مهم ترین مولفه ها در جلوگیری از قاچاق، فرهنگ سازی است که یکی از اولین قدمها برای فرهنگ سازی، برپایی چنین نمایشگاههای با هدف حمایت از تولیدات داخلی و جلوگیری از قاچاق می باشد.

محمدکاظم صادقیان گفت: ۳۲ عمده فروش و توزیع کننده بزرگ لوازم آرایشی و بهداشتی استان به مدت چهار روز، تولیدات خود را در این نمایشگاه عرضه کرده اند.

مدیرکل صنعت، معدن وتجارت استان افزود: نمایشگاه صنایع آرایشی و بهداشتی پوست، مو و زیبایی تا هفتم بهمن ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل نمایشگاه‌های استان برای بازدید عموم دایر است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید