دانشگاه آزاد اسلامی یزد به جهت فعالیتهای خلاقانه و اجرای طرح‌های متنوع در حوزه مهارت و کارآفرینی در بین واحدهای داشگاهی به همراه دانشگاه آزاد اصفهان و خراسان، سه استان برتر کشور در حوزه مهارت شد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ «محمدرضا دهقانی اشکذری» رئیس دانشگاه آزاد یزد در این رابطه گفت: یکی از نیازهای […]

دانشگاه آزاد اسلامی یزد به جهت فعالیتهای خلاقانه و اجرای طرح‌های متنوع در حوزه مهارت و کارآفرینی در بین واحدهای داشگاهی به همراه دانشگاه آزاد اصفهان و خراسان، سه استان برتر کشور در حوزه مهارت شد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ «محمدرضا دهقانی اشکذری» رئیس دانشگاه آزاد یزد در این رابطه گفت: یکی از نیازهای جامعه، دانشجویان فارغ التحصیلی هست که مهارت لازم برای ورود به بازار کار داشته باشند و بر این اساس دانشگاه آزاد یزد با برگزاری نشست‌های مختلف با فعالان اقتصادی، صاحبان صنایع و کارآفرینان مهارت های مورد نیاز را تشخیص داده است.

وی افزود: با فعالیت چشمگیر، کوشش پیگیر، همراه با صداقت و اهتمام پرسنل دانشگاه جهت پیشبرد و اهداف و سیاست‌های مهارت آموزی در دانشگاه آزاد اسلامی، طرح مهارت یار تدوین شد تا فردایی شکوفاتر را برای فرزندان این سرزمین رقم بزند.

به گفته این مسئول، اجرای این طرح و تلاش‌هاو فعالیت های موثر، سبب اعتلای مجموعه معاونت فنی حرفه ای، مهارتی و کاربنیان شد، شعف و دلگرمی را به جامعه هدیه داد.

دهقانی با اشاره به کسب عنوان برتری دانشگاه آزاد یزد در حوزه مهارت و کارآفرینی در جریان همایش مدیران دانشکده های مهارت و کارآفرینی کشور، تاکید کرد:‌ اقدامات انجام شده موجب کارآمدی و شایستگی و توسعه مهارت آموزی در استان یزد و با ادامه آن شاهد رونق بیش از پیش حوزه مهارت آموزی و توسعه آن در جامعه خواهیم بود.