تهران
کد خبر:98640
پ

اهدای خانه به خانواده های چهارقلوی یزدی

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به سه خانواده چهار قلوی یزدی خانه هدیه کردند. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده همراه با وزیر راه و شهرسازی در منزل سه خانواده دارای چهارقلوی شهر یزد حاضر شدند و به هر یک از این خانواده‌ها خانه هدیه دادند. […]

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به سه خانواده چهار قلوی یزدی خانه هدیه کردند.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده همراه با وزیر راه و شهرسازی در منزل سه خانواده دارای چهارقلوی شهر یزد حاضر شدند و به هر یک از این خانواده‌ها خانه هدیه دادند.

« انسیه خزعلی» معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در این دیدار با تاکید بر اینکه امیدواریم با پیگیری هایی که صورت میگیرد در کمترین زمان خانه این سه خانواده تامین شود، عنوان کرد: یکی از مشکلاتی که سرراه خانواده ها برای بچه دار شدن هزینه گزاف مسکن است و ما در دولت برآنیم که در قدم اول این نگرانی را از روی دوش خانواده‌های چهارقلو و در قدم های بعدی در بین سایر خانواده‌های پرجمعیت حذف کنیم.

«مهرداد بذرپاش» وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بعد از پیگیری‌های معاون رئیس جمهور در جلسات تهران و بعد از ورود به استان یزد بر آن شدیم که به طور ویژه این کار خیر محقق شود، گفت: رئیس جمهور به دلیل فشردگی برنامه ها نتوانستند در این دیدار حضور داشته باشند اما سلام رساندند و قول دادند که به هر خانواده یک واحد اهدا شود.

وی با بیان اینکه هر کدام از خانواده ها میتوانند یک واحد آپارتمان یا زمین هدیه بگیرند، خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما این است که شما مشکلی از جهت تامین مسکن نداشته باشید و تمام فکر و دغدغه تان بزرگ کردن بچه‌ها باشد.

معاون رئیس جمهور در حاشیه این دیدار از همراهی و خیرخواهی صاحبخانه یکی از چهارقلوها قدردانی و تاکید کرد: این عمل خداپسندانه ذخیره آخرت است همراهی مالک با شرایط سخت مستاجر یکی از رفتارهای خیرخواهانه‌ای است که میتواند تجمل شرایط سخت را برای هر مستاجری راحت کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید