معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به سه خانواده چهار قلوی یزدی خانه هدیه کردند. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده همراه با وزیر راه و شهرسازی در منزل سه خانواده دارای چهارقلوی شهر یزد حاضر شدند و به هر یک از این خانواده‌ها خانه هدیه دادند. […]

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به سه خانواده چهار قلوی یزدی خانه هدیه کردند.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده همراه با وزیر راه و شهرسازی در منزل سه خانواده دارای چهارقلوی شهر یزد حاضر شدند و به هر یک از این خانواده‌ها خانه هدیه دادند.

« انسیه خزعلی» معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در این دیدار با تاکید بر اینکه امیدواریم با پیگیری هایی که صورت میگیرد در کمترین زمان خانه این سه خانواده تامین شود، عنوان کرد: یکی از مشکلاتی که سرراه خانواده ها برای بچه دار شدن هزینه گزاف مسکن است و ما در دولت برآنیم که در قدم اول این نگرانی را از روی دوش خانواده‌های چهارقلو و در قدم های بعدی در بین سایر خانواده‌های پرجمعیت حذف کنیم.

«مهرداد بذرپاش» وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بعد از پیگیری‌های معاون رئیس جمهور در جلسات تهران و بعد از ورود به استان یزد بر آن شدیم که به طور ویژه این کار خیر محقق شود، گفت: رئیس جمهور به دلیل فشردگی برنامه ها نتوانستند در این دیدار حضور داشته باشند اما سلام رساندند و قول دادند که به هر خانواده یک واحد اهدا شود.

وی با بیان اینکه هر کدام از خانواده ها میتوانند یک واحد آپارتمان یا زمین هدیه بگیرند، خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما این است که شما مشکلی از جهت تامین مسکن نداشته باشید و تمام فکر و دغدغه تان بزرگ کردن بچه‌ها باشد.

معاون رئیس جمهور در حاشیه این دیدار از همراهی و خیرخواهی صاحبخانه یکی از چهارقلوها قدردانی و تاکید کرد: این عمل خداپسندانه ذخیره آخرت است همراهی مالک با شرایط سخت مستاجر یکی از رفتارهای خیرخواهانه‌ای است که میتواند تجمل شرایط سخت را برای هر مستاجری راحت کند.