با حضور و دستور رئیس جمهور عملیات اجرایی ساخت ۲۳ هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن به طور همزمان در چهار شهر استان یزد آغاز شد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ با حضور و دستور رئیس جمهور عملیات اجرایی ساخت ۲۳ هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن به طور […]

با حضور و دستور رئیس جمهور عملیات اجرایی ساخت ۲۳ هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن به طور همزمان در چهار شهر استان یزد آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ با حضور و دستور رئیس جمهور عملیات اجرایی ساخت ۲۳ هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن به طور همزمان در چهار شهر استان یزد آغاز شد.

رئیس‌جمهور در این مراسم با اشاره به اینکه رفع مشکلات در زمینه ازدواج جوانان، اشتغال و مسکن از موضوعات بسیار مهم مورد تأکید دولت است گفت: هر چه در حل این مسائل اهتمام بیشتری داشته باشیم به همان میزان شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی خواهیم بود.

وی واحدهای مسکونی تک واحدی و حیاط‌دار این شهر را متناسب با فرهنگ مردم این منطقه عنوان کرد و افزود: تجربه ساخت واحدهای مسکونی ویلایی و حیاط‌دار در یزد باید در سراسر کشور تکرار شود.

یادآور می‌شود؛ این پروژه که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و راه و شهرسازی استان یزد افتتاح شده است، امروز به طور نمادین به مالکان آنها واگذار شد.