تهران
کد خبر:98585
پ

امدادرسانی تیم های هلال احمر یزد به بیش از ۱۰۰ نفر در محورهای استان

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد از امدادرسانی به بیش از ۱۰۰ نفر در محورهای استان یزد در پی بارش برف و گیرافتادن خودرودر جاده ها خبر داد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، محمد مهدی اقبالی مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ابا اعلام این خبر اظهار داشت : با آغاز […]

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد از امدادرسانی به بیش از ۱۰۰ نفر در محورهای استان یزد در پی بارش برف و گیرافتادن خودرودر جاده ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، محمد مهدی اقبالی مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ابا اعلام این خبر اظهار داشت : با آغاز بارش سنگین برف و کولاک در جاده‌های مواصلاتی استان، طی ۲۴ ساعت گذشته با تلاش امدادگران جمعیت هلال احمر استان به بیش از ۳۰ خودروی گرفتار در جاده‌های مواصلاتی استان امدادرسانی کردند.
وی گفت: ۲۰ امدادگرو نجاتگر در قالب ۶ تیم عملیاتی با استفاده از ۵ دستگاه آمبولانس و ۱ دستگاه خودرو کمک‌دار در محورهای مواصلاتی استان به امدادرسانی به ۱۰۶ نفر حادثه دیده از برف و باران پرداختند. با آغاز بارش باران و برف و کولاک در سطح استان امدادگران و نجات‌گران این جمعیت به حالت آماده‌باش و اقدام به امدادرسانی به متاثران از بارش‌ها در محورهای مواصلاتی و امدادرسانی به استان درآمدند.
مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد گفت : همچنین با آب گرفتگی در روستای شمس آباد ابرکوه و آب گرفتگی در یکی از مدارس شهرستان بهاباد امدادگران و نجاتگران هلال احمر با استفاده از موتور پمپ و کف کش مشغول امداد رسانی و تخلیه آب از منازل شدند.
اقبالی افزود: همشهریان از رفتن به ارتفاعات و روستاها خودداری کنند و در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه روز تماس برقرار کنند
وی در پایان بیان کرد: عملیات امدادرسانی همچنان با حضور تیم های امدادی در سطح جاده ها ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید