رئیس اداره توسعه حل اختلاف استان یزد از آزادی یک مددجوی زندانی زن بعد از گذشت قریب به دو سال از زندان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، محمدرضا حداد از آزادی یک مددجوی زندانی زن بعد از گذشت قریب به دو سال از زندان خبر داد و گفت: در آستانه ولادت حضرت فاطمه […]

رئیس اداره توسعه حل اختلاف استان یزد از آزادی یک مددجوی زندانی زن بعد از گذشت قریب به دو سال از زندان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، محمدرضا حداد از آزادی یک مددجوی زندانی زن بعد از گذشت قریب به دو سال از زندان خبر داد و گفت: در آستانه ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) با همت شعبه شورای حل اختلاف ویژه زندانیان مستقر در زندان شهرستان اردکان و صلح یاران و با مشارکت یک نیکوکار، یک زن مددجوی زندانی از بند زندان رها شد.

وی با اشاره به اینکه این مددجو دارای سه فرزند است، افزود: با محکومیت مالی در چهار فقره پرونده به ارزشی بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال، قریب به دو سال در زندان به‌سر می‌برد و حال با مشرکت یک نیکوکار و تلاش مجموعه شورای حل اختلاف، به آغوش خانواده خویش بازگشت.

این مقام قضایی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های بی‌دریغ اعضای شعب شوراهای حل اختلاف ویژه زندانیان در سراسر استان بیان کرد: ترویج و توسعه فرهنگ صلح، گذشت، مدارا و عفو از توصیه‌های دین مقدس اسلام است که نهادهای سازشی در این راستا گام‌های مؤثری را تاکنون برداشته‌اند.