رئیس بیمارستان شهدای محراب یزد از درگذشت جوان فداکار ” جلال خنفری” خبر داد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، پورمازار اظهار داشت: جوان فداکار جلال خنفری، پس از تحمل رنج ناشی از جراحات سوختگی، امروز (۱۹ دی ماه) در بیمارستان شهدای محراب یزد جان به جان افرین تسلیم کرد و آسمانی شد. وی افزود: روز […]

رئیس بیمارستان شهدای محراب یزد از درگذشت جوان فداکار ” جلال خنفری” خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، پورمازار اظهار داشت: جوان فداکار جلال خنفری، پس از تحمل رنج ناشی از جراحات سوختگی، امروز (۱۹ دی ماه) در بیمارستان شهدای محراب یزد جان به جان افرین تسلیم کرد و آسمانی شد.
وی افزود: روز سه‌شنبه، ۱۳ دی ماه، ساعت هشت صبح در یک واحد مسکونی در شهرک شهدای میبد یزد اتش سوزی رخ می دهد که در جریان این حادثه دختر چهارساله‌ ساکن در منزل قربانی آتش می شود.
رئیس بیمارستان شهدای محراب یزد گفت: ناجی ۳۹ساله برای نجات جان کودک به دل آتش میزند اما خود نیز گرفتار اتش می شود و بلافاصله به بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد و سپس با ۹۸ درصد سوختگی به بیمارستان شهدای محراب یزد منتقل شد.
دکتر پورمازار تصریح کرد: در این مدت، تلاش برای نجات جان آقای خنفری توسط کادر درمان بیمارستان انجام شد اما در نهایت امروز جان به جان آفرین تسلیم کرد.
گفتنی است، جلال خنفری ۳۹ ساله اهل آبادان و ساکن شهرستان میبد بود.