در مراسمی به مناسبت هفته پژوهش، پژوهشگران برتر سازمان هواشناسی کشور که بیشترین فعالیت علمی و پژوهشی را در بازه سال‌های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۱ داشته اند، معرفی و تجلیل شدند. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، افراد برگزیده مستندات علمی و پژوهشی خود را بر اساس فراخوان اعلامی مدیریت توسعه هواشناسی کاربردی سازمان ارسال کرده اند […]

در مراسمی به مناسبت هفته پژوهش، پژوهشگران برتر سازمان هواشناسی کشور که بیشترین فعالیت علمی و پژوهشی را در بازه سال‌های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۱ داشته اند، معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، افراد برگزیده مستندات علمی و پژوهشی خود را بر اساس فراخوان اعلامی مدیریت توسعه هواشناسی کاربردی سازمان ارسال کرده اند که پس از ارزیابی و داوری، پژوهشگران برتر انتخاب شدند.

بر این اساس پژوهشگران برتر سازمان به ترتیب نیما فرید مجتهدی از گیلان، مهدی رضایی از همدان، مسعود قدسی از سیستان و بلوچستان، سمانه نگاه از گیلان، محمد احمدی از کرمانشاه، هنگامه شیراوند از مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی و محمدرضا شیرغلامی از یزد معرفی و تجلیل شدند.

پژوهشگران برتر معرفی شده مجموعه‌ای از اقدامات علمی و پژوهشی نظیر تالیف کتاب، مقالات ISI و علمی پژوهشی، طرح های پژوهشی و… در دوره سال های ۱۳۹۹ تا ۱۴۰۱ ارائه کرده اند.

در این مراسم همچنین از سید مجید برکاتی به عنوان کارشناس پژوهشی منتخب پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو تجلیل شد.