رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی یزد گفت: باید پیش از سفر دوم رییس جمهور به استان نهضتی در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام با تاکید بر بیمارستان‌ها و مدارس اتفاق افتد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، مجید دهقانی‌زاده در نشستی با فرماندار شهرستان مهریز و مدیرکل نوسازی مدارس استان که صبح امروز در دفتر وی برگزار […]

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی یزد گفت: باید پیش از سفر دوم رییس جمهور به استان نهضتی در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام با تاکید بر بیمارستان‌ها و مدارس اتفاق افتد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، مجید دهقانی‌زاده در نشستی با فرماندار شهرستان مهریز و مدیرکل نوسازی مدارس استان که صبح امروز در دفتر وی برگزار شد، با اشاره به اهمیت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استان، ابراز امیدواری کرد: با توجه به اعتبارات مصوب سفر رییس جمهور به استان به زودی شاهد اتفاقات خوبی در استان خواهیم بود.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با بیان اینکه باید پیش از سفر دوم رییس جمهور به استان، نهضتی در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام با تاکید بر بیمارستان‌ها و مدارس اتفاق افتد، تصریح کرد: در سفر دوم باید نهضت تکمیل مدارس استان را دنبال کنیم.

دهقانی‌زاده با اشاره به دستاوردهای دولت مردمی برای استان، افزود: امید است از محل اعتبارات مصوب سفر اول رییس جمهور به استان و تخصیص آن بتوان پروژه‌های بیمارستانی استان نظیر بیمارستان‌های فاطمه‌الزهرا مهریز، بحران، اشکذر، خاتم و بافق را تکمیل و بهره‎برداری کرد.

وی بر تلاش، منطق و صداقت حرف‌ها و برنامه‌های دولت سیزدهم در استان تاکید و خواهان رعایت منابع و مصارف در استان شد و بیان کرد: با مدیریت کلان کشور و درایت سازمان برنامه و بودجه بسیاری از شعارهای دولت در مسیر تحقق قرار گرفته است.

دبیر شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با استناد به نظر استاندار یزد مبنی بر جلوگیری از اقدام‌های پراکنده صنایع و معادن استان در قالب مسئولیت‌های اجتماعی، اذعان داشت: باید این منابع را تجمیع کرده و یا هر بخش یا پروژه‌ای را تا حصول نتیجه به مجموعه‌ای واگذار کرد.

دهقانی‌زاده، افزود: در این صورت است که می‌توان از محل مسئولیت‌های اجتماعی اقدامات بزرگ و تحولی برای مردم و استان انجام داد.

وی از توجه ویژه به اعتبارات محرومیت‌زدایی استان از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور ابراز خرسندی کرد و بیان داشت: از تمام توان استان در حوزه‌های مختلف استفاده و پیگیری خواهیم کرد تا در این راستا کاری روی زمین نماند.