مدیر کلینیک کسب و کار استان یزد گفت: کلینیک کسب و کار استان یزد با برگزاری کلینیک سیار مشاوره در روز ۲۶ مرداد ماه بنا بر تقاضای صاحبان صنایع استان، ۱۲ مورد مشاوره رایگان را به این واحدها ارائه کرد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، سعید رحیمی با اشاره به طرح کلینیک سیار مشاوره صنعت […]

مدیر کلینیک کسب و کار استان یزد گفت: کلینیک کسب و کار استان یزد با برگزاری کلینیک سیار مشاوره در روز ۲۶ مرداد ماه بنا بر تقاضای صاحبان صنایع استان، ۱۲ مورد مشاوره رایگان را به این واحدها ارائه کرد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، سعید رحیمی با اشاره به طرح کلینیک سیار مشاوره صنعت به مناسبت هفته حمایت از صنایع کوچک اظهار کرد: کلینیک کسب و کار استان یزد با برگزاری کلینیک سیار مشاوره در روز ۲۶ مرداد ماه بنا بر تقاضای صاحبان صنایع استان، ۱۲ مورد مشاوره رایگان را به این واحدها ارائه کرد.

وی افزود:در این طرح، این واحدهای صنعتی که در حوزه های مختلفی اعم از تولید فرآورده های کنجدی، پلاستیک، صنایع غذایی، کارتن سازی، تابلو برق، خشکبار و حتی گردشگری فعالیت داشتند، در زمینه های بازاریابی و فروش، راه اندازی کسب و کار صنعتی، توسعه نظام مدیریت، و تامین مالی بیش از ۶ ساعت مشاوره دریافت کردند.

مدیر کلینیک کسب و کار یزد اذعان کرد: برای هر یک از جلسات مشاوره در کلینیک سیار، یک فرم شناسنامه وضعیتی واحد تکمیل و تدوین شده است و اثربخشی مشاوره ها توسط کارشناسان این کلینیک پیگیری می شود.

رحیمی تصریح کرد: کلینیک کسب و کار استان یزد از مجموعه های وابسته به شرکت شرهکهای صنعتی استان یزد است که بر اساس برنامه معین، می تواند در قالب ۱۲ گروه و بیش از ۳۰ عنوان مختلف حوزه صنعت، مشاوره های تخصصی را به واحدهای صنعتی متقاضی با توجه به ظرفیت مشاورین عضو ارائه کند.