مدیرعامل نمایشگاه بین المللی یزد از برگزاری بیش از ۳۰ نمایشگاه در قالب ۲۵ رویداد نمایشگاهی به صورت تخصصی و عمومی تا پایان سال جاری در شهرک نمایشگاه های بین المللی یزد خبر داد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، احمد قافی با اشاره به اهمیت آغاز دوره جدید فعالیت نمایشگاهی در این استان، اظهار کرد:‌ […]

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی یزد از برگزاری بیش از ۳۰ نمایشگاه در قالب ۲۵ رویداد نمایشگاهی به صورت تخصصی و عمومی تا پایان سال جاری در شهرک نمایشگاه های بین المللی یزد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، احمد قافی با اشاره به اهمیت آغاز دوره جدید فعالیت نمایشگاهی در این استان، اظهار کرد:‌ پس از برگزاری چهار نمایشگاه موفق در فصل بهار، به دلیل نصب سیستم‌های سرمایشی و تهویه جدید سالن، در ماه‌های تیر و مرداد نمایشگاهی برگزار نشده است.

وی افزود:‌ طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است از ابتدای شهریور ماه با تصویب کارگروه توسعه صادرات استان  بیش از ۳۰ عنوان نمایشگاهی در قالب ۲۵ رویداد برگزار شود و تقویم نمایشگاه یزد به صورت فشرده تا پایان سال اجرایی می‌شود.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی یزد تکمیل بخش دیگری از کمربند سبز اطراف نمایشگاه و آماده سازی سالن موقت نمایشگاهی در فضای باز را از دیگر اقدامات انجام شده و در دستور کار دانست و گفت:‌ امیدواریم عملیات ساخت ۱۲ هزار متر سالن مسقف و پیشرفته نمایشگاه یزد در ماه های آتی شروع شود.

قافی در پایان ارتقای سطح کیفی و کمی نمایشگاه‌ها را از مهمترین اهداف نمایشگاه یزد عنوان کرد و بر لزوم مشارکت شهروندان در برنامه های فرهنگی نمایشگاه تاکید نمود.