معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی یزد با تأکید بر اولویت و اهمیت پروژه‌های یزد نوین گفت: عملیاتی شدن پروژه‌های یزد نوین نگاه متفاوت مدیران استانی را می‌طلبد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، هفدهمین نشست مرکز راهبردی پیشرفت و عدالت استان با محوریت پیگیری ۲۳ پروژه حوزه کشاورزی مندرج در مجموعه یزد نوین […]

معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی یزد با تأکید بر اولویت و اهمیت پروژه‌های یزد نوین گفت: عملیاتی شدن پروژه‌های یزد نوین نگاه متفاوت مدیران استانی را می‌طلبد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، هفدهمین نشست مرکز راهبردی پیشرفت و عدالت استان با محوریت پیگیری ۲۳ پروژه حوزه کشاورزی مندرج در مجموعه یزد نوین در سالن اندیشه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد برگزار شد.

در این نشست جعفر رحمانی با تاکید بر اهمیت پروژه‌های یزد نوین در ایجاد تحول در استان، عملیاتی شدن آنها را اولویت استان و دستگاه‌های اجرایی خواند و گفت: عملیاتی شدن پروژه‌های یزد نوین نگاه متفاوت مدیران استانی را می‌طلبد.

معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با بیان اینکه پروژه‌های یزد نوین پروژه‌های معمولی نیستند، بیان داشت: برخورد با پروژه‌های یزد نوین مانند کارهای روزمره و مستمر دستگاه‌های اجرایی نیست و هماهنگی بین دستگاه‌های متولی باید به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد.

رحمانی با استناد به سخنان استاندار یزد مبنی بر اهمیت برنامه تحولی یزد نوین، اظهار داشت: در استان هیچ پروژه و اقدامی مهم‌تر از یزد نوین نیست و باید اولویت اول دستگاه‌های اجرایی باشد.

وی با انتقاد از ارایه راهکارهای ضعیف دستگاه‌های متولی عملیاتی شدن پروژه‌های یزد نوین، اذعان داشت: زمانی که نشستی برای پیگیری پروژه‌های یزد نوین گذاشته می‌شود نباید راهکارهای ساده و عادی برای حل مشکلات و موانع ارایه داد.

وی با اشاره به اینکه باید از راه‌های میان‌بر و خلاقانه بهره‌گرفت، افزود: بهره‌گیری از این روند موجب آن می‌شود تا در سریع‌ترین زمان ممکن پروژهای یزد نوین محقق شود.

در ادامه سید ابوالفضل وکیلی مسئول پیگیری‌های ویژه حوزه کشاورزی برنامه تحولی یزد نوین به ارایه گزارشی از وضع موجود و اقدامات صورت گرفته در خصوص توسعه و تکمیل زنجیره ارزش تیلاپیلا، توسعه گلخانه‌های مدرن، توسعه و تکمیل زنجیره ارزش شتر و توسعه گردشگری کشاورزی پرداخت.