مدیریت آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد طی فراخوانی نحوه احراز صلاحیت مدرسان کارکنان دولت در سال ۱۴۰۱ را اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، فهيمه قانع، سرپرست مديریت آموزش و پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان با اشاره به این فراخوان گفت: این سازمان […]

مدیریت آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد طی فراخوانی نحوه احراز صلاحیت مدرسان کارکنان دولت در سال ۱۴۰۱ را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، فهيمه قانع، سرپرست مديریت آموزش و پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان با اشاره به این فراخوان گفت: این سازمان در راستای اجرای بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص نحوه احراز صلاحیت تدریس و اجرای برنامه تربیت مدرسان دوره‌های آموزشی کارکنان دولت هرساله اقدام به احراز صلاحیت مدرسان کارکنان دولت در استان می‌کند.

قانع تصریح کرد: به منظور ایجاد بسترهای لازم برای شناسایی و بهره‌مندی از مدرسان واجد صلاحیت تدریس در دوره‌های آموزشی کارکنان دولت، مدیریت آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد طی فراخوانی نحوه احراز صلاحیت مدرسان کارکنان دولت در سال ۱۴۰۱ را به کلیه دستگاه‌های اجرایی استان ارسال کرده است.

وی با بیان اینکه در این فراخوان شرایط و مراحل ثبت نام همراه با دستورالعمل مربوطه شرح داده شده است، افزود: افراد متقاضی واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مطالعه دستورالعمل، مدارک خود را جهت تشکیل پرونده به مدیریت آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری استان ارایه دهند.