مدیرعامل باشگاه فرهنگی-ورزشی شهداب یزد در پنجمین سالگرد تاسیس باشگاه فرهنگی-ورزشی شهداب یزد گفت: این باشگاه در راستای فعالیت‌های اجتماعی توسط مجموعه شرکت صنعتی معدنی شهداب یزد هشتم تیر ماه ۱۳۹۶ تأسیس شده است. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، امیر شرافت اظهار داشت: هیئت مدیره مجموعه شرکت صنعتی معدنی شهداب یزد از گذشته تاکنون در […]

مدیرعامل باشگاه فرهنگی-ورزشی شهداب یزد در پنجمین سالگرد تاسیس باشگاه فرهنگی-ورزشی شهداب یزد گفت: این باشگاه در راستای فعالیت‌های اجتماعی توسط مجموعه شرکت صنعتی معدنی شهداب یزد هشتم تیر ماه ۱۳۹۶ تأسیس شده است.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، امیر شرافت اظهار داشت: هیئت مدیره مجموعه شرکت صنعتی معدنی شهداب یزد از گذشته تاکنون در زمینه های مختلف در راستای رسالت اجتماعی خود سعی داشت در حد وسع و توان مالی در کارهای احداث مدرسه، احداث مجتمع فرهنگی رفاهی، مسجد و مراکز مذهبی به استان و مردم شریف آن کمک کند.

وی گفت: پنج سال پیش بود که مجموعه شهداب تصمیم گرفت در هشتم تیرماه به حیطه ورزش وارد شود و به یکی از مقوله‌های که متاسفانه در زمان کنونی آنچنان که باید و شاید در استان یزد بر خلاف استان‌های دیگر به آن توجه نشده است بپردازد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی-ورزشی شهداب یزد تصریح کرد: ورزش می‌تواند تا حد زیادی نسبت به جلوگیری و پیشگیری از ناهنجاری ها و بیماری ها کمک کند ورود کرد.

شرافت افزود: در همین راستا باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد به طور حرفه‌ای وارد عرصه ورزش شد و امروز در پنجمین سالگرد تاسیس خود، باشگاه شهداب جزئی از خانواده‌ها شده و مردم به شدت پیگیر باشگاه در عرصه حرفه‌ای و دیگر فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی و تیم‌های باشگاه هستند.

وی ادامه داد: مجموعه باشگاه شهداب یزد سعی نموده است با ایراد قرادادی بین اداره کل ورزش و جوانان استان در ورزشگاه شش هزار نفره شاهدیه یزد تغییراتی ایجاد شد تا خوشبختانه استان یزد میزبان مسابقات آسیایی و کشوری باشد و در کنار آن زمین‌های تیم‌ والیبال ساحلی احداث شده است که در روزهای آینده میزبان مسابقات کشوری خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی-ورزشی شهداب یزد در پایان از مسئولان استان خواست تا به مقوله ورزش بیشتر اهمیت بدهند خوشبختانه ورزش در بین خانواده در حال جا افتادن است و می‌توان با یک برنامه ریزی صحیح و درست اتفاقات خوب ادامه پیدا کند.