هفته نخست لیگ برتر والیبال مردان از امروز یکشنبه دوم آبان آغاز می‌شود و شهداب یزد به عنوان نماینده والیبال این استان در اولین دیدار خود میزبان تیم شهرداری گنبد است. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، سی‎ و پنجمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر ایران جام «سردار دل‌ها» از روز یکشنبه دوم آبان‌ماه با […]

هفته نخست لیگ برتر والیبال مردان از امروز یکشنبه دوم آبان آغاز می‌شود و شهداب یزد به عنوان نماینده والیبال این استان در اولین دیدار خود میزبان تیم شهرداری گنبد است.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، سی‎ و پنجمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر ایران جام «سردار دل‌ها» از روز یکشنبه دوم آبان‌ماه با برگزاری هفت دیدار در شهرهای تهران(دو دیدار)، ارومیه، اصفهان، آمل، ورامین و یزد آغاز می‌شود.

بر همین اساس تیم شهداب یزد به سرمربیگری محمد عمده‌غیاثی و مربیگری محمدحسین نجاتی، در این هفته و از ساعت ۱۶:۰۰ روز یکشنبه در ورزشگاه اختصاصی خود به مصاف تیم شهرداری گنبد می‌رود.

قضاوت این دیدار را محمد شاهمیری و اسماعیل رزقی برعهده دارند، مجید محسنی شوشتری به عنوان ناظر داوری و یونس حسن‌زاده به عنوان ناظر فنی در این بازی حضور دارند.

این بازی به علت بیماری کرونا با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و پشت درب‌های بسته و بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد ولی در عین حال، علاقمندان می‌توانند آن را به طور زنده از سیمای استانی یزد دنبال کنند.