معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از ساماندهی بازار عرضه شن و ماسه در استان و تشدید نظارت بر عملکرد کارگاه های تولید شن و ماسه و خودوهای حامل بار برای رعایت قیمت مصوب فروش خبر داد. به گزارش پایگاه خبری یزد تیتر، محسن صادقیان با اشاره به برگزاری جلسه ساماندهی  شن‌ و‌ ماسه با […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از ساماندهی بازار عرضه شن و ماسه در استان و تشدید نظارت بر عملکرد کارگاه های تولید شن و ماسه و خودوهای حامل بار برای رعایت قیمت مصوب فروش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یزد تیتر، محسن صادقیان با اشاره به برگزاری جلسه ساماندهی  شن‌ و‌ ماسه با حضور انجمن شن و ماسه و انجمن رانندگان حمل و نقل درون شهری، سازمان صمت و شهرداری یزد در استانداری گفت:  بر اساس مصوبات این جلسه، قیمت عرضه شن‌ و‌ ماسه در شهر یزد با در نظر گرفتن قیمت فروش، هزینه های مستقیم و غیرمستقیم و کرایه حمل تا زمان تحویل به خریدار، فعلا به ازای هر تن   ۹۳ هزار تومان تعیین شد. این قیمت در شهرستان ها تا ۸۵ هزارتومان می باشد .

وی با تاکید بر اینکه فروشندگان موظف هستند در ازای فروش، فاکتور خرید با درج قیمت و مشخصات راننده و خودروی حامل بار به خریدار تحویل دهند، از خریداران خواست، فاکتور رسمی خرید را از کارگاه تولیدی شن و  ماسه دریافت کرده و در صورت مغایرت با نرخ مصوب، موارد تخلف را به سامانه ۱۲۴ سازمان صمت اعلام نمایند.

 صادقیان همچنین اعلام کرد: در صورت تخلف کامیون های فروش ماسه از قیمت نهایی، به این ترتیب تخلفات ثبت شده به سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد اعلام می شود و  ضمن باطل کردن پروانه سوخت راننده های متخلف،  کارگاه ها دیگر حق ندارند به این رانندگان  بار تحویل دهند.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت:  سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد نیز متعهد شد به مدت یک هفته سامانه اطلاعات رانندگان حمل شن و ماسه استان را راه اندازی کند تا مشخصات رانندگان مجاز حمل بار در این سامانه ثبت شده و در اختیار  انجمن شن و ماسه قرار گیرد، همچنین انجمن شن و ماسه و بتن آماده استان موظف شد مدیریت بازار برای عرضه ماسه به میزان مورد نیاز را بر عهده گرفته و قیمت و عرضه و تقاضا را کنترل و نظارت کند.