طرح ارمغان مهر با مشارکت داوطلبان و جوانان در جمعیت هلال شهرستان خاتم با هدف تامین لوازم التحریر و آموزشی دانش آموزان نیازمند اجرا شد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، حسین نوید، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم در این زمینه اظهار داشت: طرح ارمغان مهر توسط حوزه داوطلبان شعبه خاتم با همکاری ستاد اجرایی […]

طرح ارمغان مهر با مشارکت داوطلبان و جوانان در جمعیت هلال شهرستان خاتم با هدف تامین لوازم التحریر و آموزشی دانش آموزان نیازمند اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، حسین نوید، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم در این زمینه اظهار داشت: طرح ارمغان مهر توسط حوزه داوطلبان شعبه خاتم با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره). توزیع ۸۰ کیف با لوازم تحریر کامل در دومقطع ابتدایی و دبیرستان بین دانش آموزان بی بضاعت شهرستان توزیع شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم حمایت از سلامت دانش آموزان، ترغیب خیرین و داوطلبان برای کمک رسانی مستمر به مدارس روستایی و فرهنگ سازی برای اهتمام بیشتر به بهداشت در مناطق محروم را به عنوان دیگر اهداف تعریف شده طرح ارمغان مهر برشمرد.

نوید گفت : این بسته ها  شامل:۱عدد کیف . ۷عدد دفتر سیمی و نقاشی. ۴عددمداد مشکی. ۲عدد مداد قرمز یک بسته مداد رنگی. ۶عدد خودکار. یک عدد جامدادی و یک عدد لیوان و یک ست لوازم طراحی و رسم بوده است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم افزود: يكي از وظايف سازمان داوطلبان جمعيت هلال احمر، ارائه خدمات حمايتي به نيازمندان آسيب‌پذير و آسيب‌ديدگان با جذب مشاركت افراد خير و استفاده از توان داوطلبي است.