معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با تقدیر از عملکرد مثبت بانک مسکن استان در طرح اقدام ملی مسکن، پیگیری عملیاتی شده ابلاغ وام مسکن به مبلغ ۲۵۰۰ میلیون ریال به ازای هر واحد را خواستار شد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، محسن صادقیان در ادامه بر آماده‌سازی طرح‌های اقدام ملی توسط اداره کل راه و […]

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با تقدیر از عملکرد مثبت بانک مسکن استان در طرح اقدام ملی مسکن، پیگیری عملیاتی شده ابلاغ وام مسکن به مبلغ ۲۵۰۰ میلیون ریال به ازای هر واحد را خواستار شد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، محسن صادقیان در ادامه بر آماده‌سازی طرح‌های اقدام ملی توسط اداره کل راه و شهرسازی، واگذاری اراضی گروه ساخت به مردم از سوی بنیاد مسکن، تعیین تکلیف اراضی مهریز و سایت شهید محمد خانی توسط ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، تاکید کرد.

وی همچنین برنامه‌ریزی جهت ساخت واحدهای مسکن کارگری توسط اتاق تعاون استان و تخفیف عوارض توسط شهرداری‌ها و تخفیف طراحی و نظارت توسط نظام مهندسی استان در این رابطه را خواستار شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با اشاره به این که طرح اقدام ملی مسکن طرح وزارت راه و شهرسازی نیست بلکه طرح ملی دولت است، بیان کرد: تمام دستگاه‌های دولتی، خدماتی، شهرداریها و نظام مهندسی باید برای اجرای این طرح همکاری و تلاش کنند.

صادقیان‌ همچنین بر تسریع در ساخت مسکن فرهنگیان استان تاکید کرد.