طی حکمی در حضور دبیر و نایب رییس هیئت بدمینتون استان و مسئولین ورزش شهرستان مهریز، مهدی زارع بیدکی به سمت رئیس هیئت بدمینتون این شهرستان منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، در نشستی که با حضور دبیر و نایب رئیس این هیئت در دفتر محمدی خرم دشتی، رئیس اداره ورزش و جوانان مهریز […]

طی حکمی در حضور دبیر و نایب رییس هیئت بدمینتون استان و مسئولین ورزش شهرستان مهریز، مهدی زارع بیدکی به سمت رئیس هیئت بدمینتون این شهرستان منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، در نشستی که با حضور دبیر و نایب رئیس این هیئت در دفتر محمدی خرم دشتی، رئیس اداره ورزش و جوانان مهریز برگزار شد، طی حکمی مهدی زارع بیدکی را به عنوان رئیس هیئت بدمینتون باغ شهر تاریخی مهریز منصوب شد.

در این نشست جمال‌الدین نزاکتی دبیر هیئت بدمینتون استان خواستار تشکیل سریع ارکان هیئت بدمینتون شهرستان مهریز شد و گفت: با شروع فعالیت این هیئت تمام زمینه‌های همکاری از سوی هیئت استان نیز فراهم خواهد شد.

مهدیه هرمان نایب رئیس هیئت بدمینتون استان نیز که به نیابت از محسن صادقیان رئیس این هیئت در این نشست حضور داشت و حکم رئیس شهرستان را ابلاغ کرد، نکاتی در خصوص بهره‌گیری هرچه بهتر افراد در تشکیلات هئیت شهرستان مهریز را یادآور شد.

مهدی زارع بیدکی رئیس جدید هیئت بدمینتون شهرستان مهریز نیز خاطر نشان کرد: امکانات و بستر آموزشی، تمرینی و تیم‌داری این شهرستان در رشته بدمینتون وجود دارد.

وی افزود: با تمام قدرت تلاش خود را در هرچه بهتر برگزاری مسابقات بدمینتون، حضور در مسابقات استانی و کشوری و همچنین استعدادیابی در این شهرستان را به کار خواهیم گرفت.

گفتنی است، حمید بهزادپور ملی پوش شهرستان مهریز، سعیده السادات حسینی کارشناس بانوان اداره ورزش و جوانان این شهرستان نیز در این نشست حضور داشتند.

مهدی زارع بیدکی عضو شورای ششم شهر مهریز وکارشناس شنوایی سنجی (ادیومتریست) بوده و از فعالان اجتماعی و پیشکسوتان ورزش در شهرستان مهریز است.