جانشین فرمانده انتظامي استان گفت: طي هفته گذشته گذشته ۱۲۲ دستگاه وسايل نقليه متخلف در توقيف و روانه پاركينگ شدند . به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، سرهنگ منوچهر نصیری در این زمینه گفت: طرح ارتقاي امنيت اجتماعي و ساماندهي موتورسيکلت ها به منظور جلوگيري از بروز تخلفات در سطح شهر يزد توسط يگان هاي تابعه اين […]

جانشین فرمانده انتظامي استان گفت: طي هفته گذشته گذشته ۱۲۲ دستگاه وسايل نقليه متخلف در توقيف و روانه پاركينگ شدند .

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، سرهنگ منوچهر نصیری در این زمینه گفت: طرح ارتقاي امنيت اجتماعي و ساماندهي موتورسيکلت ها به منظور جلوگيري از بروز تخلفات در سطح شهر يزد توسط يگان هاي تابعه اين فرماندهي در حال اجراست.

جانشین فرمانده انتظامي استان يزد افزود: در همين راستا مأموران انتظامي در هفته گذشته طرح برخورد با وسايل نقليه را با هدف برخورد با آلودگي صوتي و مزاحمان نواميس در سطح شهر يزد اجرا كردند.

وي تصريح کرد: در اجراي اين طرح ماموران انتظامي با استقرار در نقاط از پيش تعيين شده موفق شدند ۵۴ دستگاه موتورسيکلت و ۶۸ دستگاه خودرو مزاحم، متخلف و فاقد مدارك كه موجبات سلب آسايش شهروندان را فراهم مي كردند توقيف كنند.

نصیری افزود: اين تعداد وسيله نقليه توسط مأموران کلانتري هاي سطح شهر و يگان امداد يزد توقيف شده اند.

وی در پايان گفت: ما براي پيگيري و كشف جرايم نياز مبرم به اجراي طرح ساماندهي موتورسيکلت ها داريم و مردم اگر افزايش امنيت اجتماعي را مي خواهند بايد در اينگونه طرح ها حداكثر مشاركت را داشته باشند.