فرمانده انتظامی شهرستان یزد از دستگیری اراذل و اوباشی که اقدام به تخریب شیشه چند دستگاه خودرو و یک آمبولانس در خیابان مهدی(عج) کرده بودند خبر داد . به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، سرهنگ سعید زینلی درباره این خبر گفت: شب گذشته در پی دریافت خبری مبنی بر تخریب شیشه چند خودرو در خیابان مهدی (عج) […]

فرمانده انتظامی شهرستان یزد از دستگیری اراذل و اوباشی که اقدام به تخریب شیشه چند دستگاه خودرو و یک آمبولانس در خیابان مهدی(عج) کرده بودند خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، سرهنگ سعید زینلی درباره این خبر گفت: شب گذشته در پی دریافت خبری مبنی بر تخریب شیشه چند خودرو در خیابان مهدی (عج) شهر یزد بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲ “قائم” به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور ماموران پلیس در محل حادثه، مشخص شد که ۲ نفر از اراذل و اوباش که از حالت طبیعی خارج بودند با سلاح سرد اقدام به تخریب شیشه چند خودرو سواری، مینی بوس و یک دستگاه آمبولانس کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان یزد گفت: ماموران بلافاصله یکی از متهمان در محل دستگیر و عامل اصلی این تخریب را که از محل متواری شده بود کمتر از چند ساعت پس از بروز حادثه در مخفیگاهش در یک منزل مسکونی دستگیر و به اداره پلیس منتقل شد.

سرهنگ زینلی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده روانه دادسرا شدند افزود: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و اراذل و اوباش بدانند پلیس یزد با اقتدار با افرادی که بخواهند نظم و امنیت مردم را به خطر بیندازند برخورد می کند و در این راه قوه قضائیه نیز پشتیبان ماموران پلیس است.

وی یادآور شد: این اقدام ضربتی پلیس در دستگیری عاملان این موضوع، خشنودی و قدردانی شهروندان از عملکرد پلیس را به همراه داشت.