تهران
کد خبر:97841
پ

گازرسانی به ۲۴ روستای بهاباد تا یک ماه آینده

به گزارش یزدتیتر، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در سفر به شهرستان بهاباد از گازرسانی به ۲۴ روستای این شهرستان تا یک ماه آینده خبر داد و افزود:  گازرسانی به ۱۵ روستای دیگر شهرستان نیز تا پایان سال پیگیری خواهد شد. محسن صادقیان در این سفر پروژه های حوزه راه، آب و گاز را با حضور […]

به گزارش یزدتیتر، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در سفر به شهرستان بهاباد از گازرسانی به ۲۴ روستای این شهرستان تا یک ماه آینده خبر داد و افزود:  گازرسانی به ۱۵ روستای دیگر شهرستان نیز تا پایان سال پیگیری خواهد شد.

محسن صادقیان در این سفر پروژه های حوزه راه، آب و گاز را با حضور مسئولان استانی و شهرستانی مورد بررسی و بازدید میدانی قرار داد و  اظهار کرد: در حوزه راه،  ۸ کیلومتر راه فرعی و روستایی نیز طی ۳ ماه آینده در شهرستان بهاباد به بهره برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: اصلاح تقاطع محور بافق- بهاباد در محدوده روستای پرک و راه روستایی ترکان از جمله راه های شهرستان بهاباد است که مورد بازدید میدانی قرار گرفت و در جلسه ای با حضور مسئولان اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای مقرر شد این دو پروژه حداکثر طی ۳ ماه آینده به بهره برداری برسد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در خصوص پروژه های آبرسانی به ۵۸ روستای شهرستان بهاباد نیز گفت: مقرر شد طی یک هفته آینده برنامه ریزی لازم برای فازبندی پروژه در تنگل های بهدان، فودیج و همیجان  انجام و شرکت آب و فاضلاب روستایی برنامه ریزی لازم  برای اتمام عملیات آبرسانی به این روستاها را  از مهرماه سال جاری انجام دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید