به گزارش یزدتیتر، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در سفر به شهرستان بهاباد از گازرسانی به ۲۴ روستای این شهرستان تا یک ماه آینده خبر داد و افزود:  گازرسانی به ۱۵ روستای دیگر شهرستان نیز تا پایان سال پیگیری خواهد شد. محسن صادقیان در این سفر پروژه های حوزه راه، آب و گاز را با حضور […]

به گزارش یزدتیتر، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در سفر به شهرستان بهاباد از گازرسانی به ۲۴ روستای این شهرستان تا یک ماه آینده خبر داد و افزود:  گازرسانی به ۱۵ روستای دیگر شهرستان نیز تا پایان سال پیگیری خواهد شد.

محسن صادقیان در این سفر پروژه های حوزه راه، آب و گاز را با حضور مسئولان استانی و شهرستانی مورد بررسی و بازدید میدانی قرار داد و  اظهار کرد: در حوزه راه،  ۸ کیلومتر راه فرعی و روستایی نیز طی ۳ ماه آینده در شهرستان بهاباد به بهره برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: اصلاح تقاطع محور بافق- بهاباد در محدوده روستای پرک و راه روستایی ترکان از جمله راه های شهرستان بهاباد است که مورد بازدید میدانی قرار گرفت و در جلسه ای با حضور مسئولان اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای مقرر شد این دو پروژه حداکثر طی ۳ ماه آینده به بهره برداری برسد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در خصوص پروژه های آبرسانی به ۵۸ روستای شهرستان بهاباد نیز گفت: مقرر شد طی یک هفته آینده برنامه ریزی لازم برای فازبندی پروژه در تنگل های بهدان، فودیج و همیجان  انجام و شرکت آب و فاضلاب روستایی برنامه ریزی لازم  برای اتمام عملیات آبرسانی به این روستاها را  از مهرماه سال جاری انجام دهد.