سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد از شناسایی بیش از ۳۰۰ بیمار مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته در استان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، دکتر سلمانی گفت: از  ۵۶۸ نمونه گرفته شده از بیماران مشکوک به کرونا ویروس در شبانه روز گذشته، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۳۰۳  بیمار مبتلای قطعی به کرونا […]

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد از شناسایی بیش از ۳۰۰ بیمار مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، دکتر سلمانی گفت: از  ۵۶۸ نمونه گرفته شده از بیماران مشکوک به کرونا ویروس در شبانه روز گذشته، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ۳۰۳  بیمار مبتلای قطعی به کرونا در استان شناسایی شدند.

وی با اشاره به شناسایی موارد جدید ابتلا به کرونا افزود: از این تعداد، ۲۸ نفر در بیمارستان های استان بستری و ۲۷۵ نفر در منزل دوره نقاهت خود را طی می کنند.

دکتر سلمانی اظهار داشت:در شبانه روز گذشته، ۶ بیمار مبتلا به کرونا در استان جان خود را از دست دادند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد خاطر نشان ساخت:  در حال حاضر، ۷۲۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد  ۱۰۸  نفر در بخش مراقبت های ویژه خدمات دریافت می کنند.

دکتر سلمانی از همشهریان خواست شیوه نامه های بهداشتی را رعایت و از برگزاری دورهمی های خانوادگی، مراسم های سوگواری و عروسی و حضور در اماکن شلوغ جدا خودداری کنند.