تهران
کد خبر:97811
پ

یزد گرمتر می‌شود/وزش باد شدید و گرد و خاک در سراسر استان

به گزارش صبح ساباط، سیدعباس میرحسینی  با اشاره به اینکه بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی، از امروز تا یکشنبه هفته آینده در بعضی ساعات به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک پیش می شود، اظهار داشت: در ارتفاعات و نوار شمالی استان، احتمال […]

به گزارش صبح ساباط، سیدعباس میرحسینی  با اشاره به اینکه بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی، از امروز تا یکشنبه هفته آینده در بعضی ساعات به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک پیش می شود، اظهار داشت: در ارتفاعات و نوار شمالی استان، احتمال ضعیف رگبار پراکنه باران پیش بینی می شود.

وی از افزایش دمای هوا در اغلب مناطق استان از پنج تا هفت درجه خبر داد و افزود: هوای اگرم در اغلب مناطق استان تا اوایل هفته آینده ماندگار خواهد بود.

رئیس گروه پیش بینی هواشناسی استان یزد ادامه داد: دمای هوای یزد امروز در گرمترین ساعات به ۳۳ درجه و در خنک ترین ساعات به ۱۹ درجه می رسد.

میرحسینی بیان کرد: امروز هوای یزد قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد شدید و گرد و خاک است و فردا نیز همین شرایط در استان پایدار خواهد بود.

وی ادامه داد: تا روز یکشنبه هفته آینده، در اغلب نقاط استان هر روز شاهد وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در سطح استان خواهیم بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید