تهران
کد خبر:97721
پ

ابتلای چهار برابری کادر درمان یزد به کرونا

به گزارش صبح ساباط، در بیانیه دکتر احمد حائریان آمده است: پیشگیری از کرونا و مراقبت از جان و روان مردم در عین مواظبت از سلامتی خود در خط مقدم مبارزه با این ویروس نمونه‌ای از خودگذشتگی‌های شبانه‌روزی جامعه پزشکی است.   در سالی که گذشت ابتلای کادر درمان و بهداشت استان یزد چهار برابر […]

به گزارش صبح ساباط، در بیانیه دکتر احمد حائریان آمده است:

پیشگیری از کرونا و مراقبت از جان و روان مردم در عین مواظبت از سلامتی خود در خط مقدم مبارزه با این ویروس نمونه‌ای از خودگذشتگی‌های شبانه‌روزی جامعه پزشکی است.

 

در سالی که گذشت ابتلای کادر درمان و بهداشت استان یزد چهار برابر ابتلای کل جمعیت استان به این بیماری بود که نشان دهنده ایثار و اخلاص و ایمان در خدمت به مردم بود.

 

سال ۹۹ خیلی سخت و پرتشویش و اضطراب بر همه مردم گذشت که سایه بلای عالمگیر کرونا بر جای‌جای و لحظه‌لحظه زندگی همگان سنگینی می‌کرد و سبب آشفتگی شوون مختلف زندگی شد.

 

در این گرفتاری عظیم و در مواجهه با این همه‌گیری، سهم جامعه سرافراز پزشکی و پرسنل بهداشت و درمان چندین برابر دیگر طبقات اجتماع بود و این‌ها همه در شرایطی انجام شد که وظیفه مراقبت از سلامت مردم در قبال سایر بیماری‌ها کماکان به عهده همکاران بوده است.

 

با درود به روان پاک شهدای مدافع سلامت، در برابر خانواده‌ای معظم آن بزرگواران سرتعظیم فرود می‌آورم و با تبریک سال نو از همه مسوولان به خاطر پشتیبانی مستمر از جهاد عظیم علیه این بیماری سپاسگزاری می‌نماییم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید