تهران
کد خبر:97705
پ

کسانی که سود سهام عدالت نگرفتند، چه کنند؟/ ۵.۵ میلیون نفر جامانده

به گزارش صبح ساباط، دیروز بنا بود تا پیش از ظهر نیمی از سود سال ۹۸ سهام عدالت به حساب مشمولان ریخته شود اما بسیاری از دارندگان سهام عدالت اعلام کردند که برایشان سود سهام عدالت واریز نشده یا کمتر از رقم مورد انتظارشان واریز شده است. در همین زمینه سازمان خصوصی سازی توضیح داده است که […]

به گزارش صبح ساباط، دیروز بنا بود تا پیش از ظهر نیمی از سود سال ۹۸ سهام عدالت به حساب مشمولان ریخته شود اما بسیاری از دارندگان سهام عدالت اعلام کردند که برایشان سود سهام عدالت واریز نشده یا کمتر از رقم مورد انتظارشان واریز شده است.

در همین زمینه سازمان خصوصی سازی توضیح داده است که این موضوع احتمالا به دلیل اعلام نشدن شماره حساب است و درخواست کرده آن دسته از افرادی که هنوز شماره حسابی را برای دریافت سود معرفی نکرده‌اند، می‌توانند از طریق مراجعه به سایتwww.sahamedalat.ir مشخصات خود را تکمیل کنند.

همچنین سازمان خصوصی سازی افزوده است که مشمولان می‌توانند با تماس با شماره ۱۵۶۹سوالات خود را در زمینه توزیع سود سهام عدالت و نحوه ثبت نام در سامانه‌های تعیین شده بپرسند.

با توجه به اعلام سود سهام عدالت ۲۰۰ هزار تومانی برای برگه‌های سهام عدالت ۵۰۰ هزار تومانی، ۵۰ درصد آن رقمی حدود ۱۰۰ هزار تومان می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر گزارش واریز سود سهام عدالت تا پیش از ظهر را بخوانید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید