تهران
کد خبر:97594
پ

یزدی‌ها رعایت کنند/ بستری‌های مشکوک به کرونا افزایش یافت

به گزارش صبح ساباط، ابراهیم سلمانی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به بستری ۱۸۵ بیمار مشکوک به کرونا در دوم آذرماه در بیمارستان‌های استان، گفت: پس از گذشت سه ماه، مجددا امروز بستری‌های مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان به ۱۸۴ تن رسیده است. او ادامه داد: این در حالی است که در ۱۶ آذرماه […]

او ادامه داد: این در حالی است که در ۱۶ آذرماه تعداد بستری‌های مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان به کمترین میزان یعنی ۱۳۵ بیمار رسیده بود.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد تصریح کرد: در حال حاضر از این تعداد، ۳۵ نفر به دلیل وخامت حالشان در بخش مراقبت‌های ویژه حضور داشته و خدمات دریافت می‌کنند.

سلمانی خاطر نشان ساخت: با توجه به شناسایی موارد مثبت کرونای انگلیسی در استان و سرعت انتقال بالای ویروس جهش یافته و همزمانی آن با روز‌های پایانی سال، همشهریان بیش از گذشته شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت و برای کار‌های غیرضروری از حضور در اجتماعات جدا خودداری کنند.

او ادامه داد: هر چند وضعیت استان یزد زرد اعلام شده و سفر به این استان بلامانع است، اما از هموطنان می‌خواهیم برای حفظ سلامتی خود، عزیزانشان و جلوگیری از خیز خطرناک کرونا حتی الامکان در ایام عید از رفت و آمد خودداری کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید