مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، از آغاز ثبت‌نام دریافت ۶۰ گیگ اینترنت رایگان برای معلمان خبر داد و آخرین مهلت این ثبت را روز چهارشنبه اعلام کرد.

به گزارش صبح ساباط، محمدرضا پاکدل مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با اعلام این خبر، جزئیات بسته اینترنت رایگان معلمان گفت: معلمان عزیزی که قبلا ثبت نام نکرده اند یا پیش از این ثبت نام کرده اند اما نیاز به تغییر شماره تلفن همراه برای دریافت بسته اینترنت دارند، می بایست به سامانه ictgifts.ir مراجعه و ثبت‌نام کنند.

پاکدل تصریح کرد: معلمان عزیزی که قبلا ثبت نام و بسته هدیه را دریافت کرده اند و درخواست تغییر شماره ندارند، نیاز به مراجعه به سامانه و ثبت نام مجدد ندارند و بسته هدیه را براساس ثبت نام قبلی دریافت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه مهلت ثبت‌نام تا روز چهارشنبه هفته جاری است؛ گفت:برای انجام فرآیند ثبت نام، درج کد ملی و تلفن همراه که مالک آن باشند ضروری است.

مدیرکل ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات استان یزد در همین رابطه اظهار داشت: در صورتیکه نام متقاضیان در لیست وجود ندارد و امکان ثبت نام وجود نداشت، امکان ثبت شکایت از تاریخ ۹۹/۱۲/۱۷ فراهم هست. بعد از اتمام ثبت نام، شکایات برای بررسی به وزارت آموزش و پرورش ارسال و در صورت تایید، بسته هدیه تقدیم خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد؛ استفاده از سامانه آموزشی شاد، همچنان برای معلمان و دانش آموزان رایگان است.

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد