تهران
کد خبر:97464
پ

آغاز ثبت ‌نام اینترنت رایگان برای معلمان

به گزارش صبح ساباط، محمدرضا پاکدل مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد گفت: معلمان استان یزد از ۶۰ گیگ اینترنت رایگان بهره مند می‌شوند تا در آموزش مجازی استفاده کنند. او افزود: معلمانی که قبلا ثبت نام نکرده اند یا پیش از این ثبت نام کرده اند، اما نیاز به تغییر شماره تلفن همراه برای دریافت بسته اینترنت دارند، […]

او افزود: معلمانی که قبلا ثبت نام نکرده اند یا پیش از این ثبت نام کرده اند، اما نیاز به تغییر شماره تلفن همراه برای دریافت بسته اینترنت دارند، باید به سامانه ictgifts.ir مراجعه و ثبت‌نام کنند.

پاکدل ادامه داد: معلمانی که قبلا ثبت نام و بسته هدیه را دریافت کرده اند و درخواست تغییر شماره ندارند، نیاز به مراجعه به سامانه و ثبت نام مجددا ندارند و بسته هدیه را براساس ثبت نام قبلی دریافت خواهند کرد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد گفت: مهلت ثبت‌نام تا روز چهارشنبه هفته جاری ۲۰ اسفند ماه است.

او تصریح کرد:  برای انجام فرآیند ثبت نام، درج کد ملی و تلفن همراه با مالکیت متقاضی ضروری است.

پاکدل گفت: در صورتیکه نام متقاضیان در لیست وجود ندارد و ثبت نام انجام نشد، امکان ثبت شکایت از تاریخ ۹۹/۱۲/۱۷ فراهم هست. بعد از اتمام ثبت نام، شکایات برای بررسی به وزارت آموزش و پرورش ارسال و در صورت تایید، بسته هدیه تقدیم خواهد شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد گفت: استفاده از سامانه آموزشی شاد، همچنان برای معلمان و دانش آموزان رایگان است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید