تهران
کد خبر:97439
پ

ادعای مجاز بودن سفر به استان یزد در ایام عید نوروز صحیح نیست

به گزارش صبح ساباط، ابراهیم سلمانی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: آنچه در خبرگزاری‌ها راجع به مجاز بودن سفر به استان یزد در ایام عید نوروز بخاطر آبی و زرد بودن وضعیت شهرستان‌های استان اعلام شده است، صحیح نیست. وی افزود: تمام شهرستان هاس استان یزد در حال حاضر در وضعیت آبی […]

به گزارش صبح ساباط، ابراهیم سلمانی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: آنچه در خبرگزاری‌ها راجع به مجاز بودن سفر به استان یزد در ایام عید نوروز بخاطر آبی و زرد بودن وضعیت شهرستان‌های استان اعلام شده است، صحیح نیست.

وی افزود: تمام شهرستان هاس استان یزد در حال حاضر در وضعیت آبی و زرد قرار دارند، به طوری که دو شهرستان اشکذر و بافق آبی و دیگر شهرستان ها زرد هستند اما بدیهی است که وضعیت رنگ‌بندی شهرها تا ایام نوروز ممکن است تغییر کند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد تأکید کرد: همان گونه که رهبر معظم انقلاب هم تأکید کردند در شرایط کنونی رفتن به مسافرت و یا مهیا کردن مقدمات پذیرایی از مسافران، اصلا به صلاح و مجاز نیست.

لازم به ذکر است حسن روحانی رئیس جمهور روز گذشته اعلام کرد: می‌توان با اتکا بر مسوولیت‌پذیری جامعه و مردم امیدوار بود که با رعایت دستورالعمل‌ها، امکان تردد در ایام نوروز به شهرهای با وضعیت آبی و زرد فراهم شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید