تهران
کد خبر:97418
پ

خیران، همدل با زوج‌های جوان

به گزارش صبح ساباط،  سرهنگ فاتحی فرمانده ناحیه بسیج مقاومت بسیج مهریز گفت: به همت معاونت اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج و همکاری آستان قدس رضوی، فرمانداری و اداره ورزش و جوانان شهرستان مهریز به منظور کنگره چهار هزار شهید استان یزد جشن ازدواج پیوند علوی چهل زوج جوان مهریزی برگزار شد. او افزود: یکی از اهداف کنگره چهار […]

او افزود: یکی از اهداف کنگره چهار هزار شهید استان مردم یاری است و این برنامه به منظور ترویج ازدواج آسان و ازدواج علوی برگزار شده است و هدف ترویج ازدواج آسان و علوی در جامعه است.

سرهنگ فاتحی گفت: ما دارای پیشینیه تاریخی قوی و متمدنی هستیم و فرهنگ اصیل اسلامی نزد ماست و در حقیقت ام القرای جهان، ایران اسلامی است و نیازی به فرهنگ فاسد و رو به انحطاط غربی نداریم و باید بهترین شرایط برای ازدواج آسان و علوی برای جوانان ما فراهم شود.

رضا زارعزاده فرماندار مهریز در این مراسم هدف از ازدواج را طبق آیات و روایات کامل شدن دین، رسیدن به آرامش و بهره مندی از فضل خداوند برشمرد و اظهارداشت: یکی از دغدغه‌های رهبرمعظم انقلاب ازدواج آسان و تکثیر نسلی سالم و صالح است که در این راستا همه دستگاه‌های مربوطه می‌بایست تلاش کنند.

اجرای گروه سرود رهپویان حرم شهرستان، مولودی خوانی، اهدای جوایز و تبرکی از آستان قدس رضوی و غیره از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید